Witamy na naszym blogu Ab-Marketing! Kilka słów o nas.

admin / Brak komentarzy

Dziękujemy, że zajrzałeś na naszego bloga i cieszymy się, że jesteś z nami. Celem otwarcia bloga firmowego Ab-Marketing jest chęć podzielenia się praktyczną wiedzą z zakresu marketingu oraz stworzenie miejsca gdzie fachowa wiedza będzie przeplatać się z nowymi pomysłami. Na naszym blogu będziecie mogli również znaleźć materiały marketingowe oraz nowinki z wielu dziedzin którymi zajmujemy się na co dzień. Zapraszamy do aktywnej dyskusji i wsparcia bloga, bo tworzymy go dla Was. Ab-Marketig od lat wspiera sprzedaż usług i produktów w internecie. Wspieramy polskie marki jak i również sklepy internetowe z wielu branż.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim agencja marketingowa Ab-Marketing to interaktywna agencja, która w jednym miejscu skupia programistów, pozycjonerów, grafików, copy-writerów, marketingowców oraz co najważniejsze praktyków sprzedaży internetowej. Jesteśmy młodym zespołem osób, które w swoich dziedzinach są fachowcami.

Czym się zajmujemy?

Przede wszystkim naszym podstawowym zadaniem w którym się specjalizujemy to wspomaganie popularności witryn internetowych oraz wprowadzanie nowych marek na rynek. W ramach naszyh działań proponujemy klientowi skrojony na jego możliwości i co dużo ważniejsze potrzeby pakiet usług, które w jego wypadku przyniosą najbardziej pożądane efekty. Nie dla każdej branży wszystkie działania marketingowe będa sensowne. Czy firmy sprzedające oleje do silinków reklamują się w poradnikach kulinarnych? Odpowiedź oczywiście brzmi nie. Działamy podobnie, staramy się dotrzeć do grupy docelowej. Naszym zadaniem jest dotarcie do grupy odbiorców twojej usługi lub produktu i przeprowadzenie skutecznej kampanii marketingowej. Pierwszy raz w jednym miejscu możesz zdecydować się na zakup wielu usług począwszy od myśli o sprzedaży w internecie aż po jego administrowanie wraz z proporcjonalnym rabatem. Naszym głównym zadaniem jest zwiększenie możliwej sprzedaży w Twojej firmie.

Kompleksowa obsługa od A do Z. Czy to możliwe?

Do dzisiaj jeżeli chciałeś rozpocząć działalność w internecie zmuszony byłeś do połączenia w mozaikę marketingową grupy lub grup zleceniobiorców. Teraz wszystkie swoje działania marketingowe w internecie możesz zamówić w jednym miejscu i wymagać od jednego podmiotu. Obsługa, fakturowanie, czas i zaoszczędzony pieniądz dla Twojej firmy to podstawowa wartość współpracy z naszą firmą. Oferujemy bogatą ofertę produktów marketingowych. W naszej firmie możesz zlecić przygotowanie konceptu marki, logotypu, założeń i podstawowego portfolio, następnie możesz pozwolić nam wprowadzić produkt na rynek oraz rozpocząć jego promocję i wspieranie rozpoznawalności Twojej usługi lub marki. Nasza agencja posiada w swoim portfolio skrojone pakiety na kieszeń każdej firmy. Rozpoczynasz działalność? To nie problem, pomożemy Ci szybko zrealizować Twoje cele. Rozwijasz się i potrzebujesz nowych rynków zbytu? Twoja firma funkcjonuje już jakiś czas i rozwija się dobrze. Podjąłeś decyzję o rozwinięciu sprzedaży i wprowadzeniu jej do internetu? Dobrze trafiłeś! Nasza agencja pomoże Ci zwiększyć sprzedaż i będzie aktywnie wspierać Cię w twoich dążeniach do celu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego

Opublikowano w: Bez kategorii
Brak odpowiedzi do “Witamy na naszym blogu Ab-Marketing! Kilka słów o nas.”

Dodaj komentarz